Bushman boty Rover brown

více ↓
Legendární a oblíbené boty, jejichž počátky sahají do doby panování královny Viktorie. Boty Chelsea vznikly díky patentování vulkanizované gumy a původně byly navrženy jako vycházková obuv nebo na jízdu na koni. Proslavili je legendární Beatles a dnes jsou perka běžnou módní botou i do města.
BUSHMAN se pánskými botami ROVER vrací ke kořenům bot australských honáků, takže mají robustnější podrážku se vzorem z kaučukové pryže a praktické velké poutko pro snadné a rychlé nazutí. Svrchní část je z 1,8 milimetru silné hověziny v úpravě Crazy Horse, podšívka je z netkané textilie Cambrella, která se používá na podšívky speciálně v bezpečnostní, pracovní, vojenské a turistické obuvi. Je totiž odolná proti oděru a roztržení a zároveň má velmi dobrou prodyšnost.
Vložka je kombinací materiálů Cambrella a EVA, což je polymer, který vložkám dodává pružnost a měkkost. Má dobrou nízkoteplotní houževnatost, je nepromokavý a odolný proti trhlinám, vyšším teplotám i vůči UV záření. Když chceš pro své nohy to nejlepší, už nehledej.

2 199 Kč koupit na Bushman.cz

Skladem

Značka: Bushman
Vzor: se vzorem
Materiál: nepromokavý