Vans Ua Era 95 Dx (Anaheim Factory) Og Hotlips černé VN0A2RR145T

více ↓
Anaheim Lips Era 95 DX vzdává hold naší první továrně Vans v Anaheimu v Kalifornii tím, že si vypůjčuje detaily z původní Era a nabízí modernizovaný komfort s vylepšenými stélkami Ortholite®. Anaheim Lips Era 95 DX také obsahuje detaily vrácení, jako je původní číslo stylu a barevná paleta nebo znovu vydané výtisky, liška s lepším leskem, bavlněné tkaničky, váha podšívky originálního vrtule a robustní textilní svršky, které dotvářejí vzhled.

Složení: textil

Anaheim
Balíček Anaheim Factory vzdává hold naší první továrně v Anaheimu v Kalifornii. Mezi detaily vrácení patří použití originálních čísel stylů a barevné palety, lišty s lepším leskem, bavlněných tkaniček a původní hmotnosti obložení vrtačky pro dotvoření vzhledu.

OrthoLite
Nízkoprofilová stěnová vložka OrthoLite na bázi CMEVA od společnosti Vans je ultralehká a anatomicky tvarovaná pro rychlé a citlivé odpružení, které poskytuje náš nejpřirozenější střih a jízdu.

2 253 Kč koupit na Shooos.cz

Skladem

Značka: Vans
Americká značka obuvi Van vznikla v 60. letech 20. století v Kalifornii. Jejich popularita začala stoupat v 80. letech s modelem Vans Slip On. Velice neotřelím designem se pišní model Vans Authentic. Po vzniku značky měla být spíše obyčejnou řadou obuvi, ale její díky její oblíbenosti se z ní stal i životní styl. Neméně prodávaný je i model Vans Old Skool.
Pro koho: ženy
Barva: černá
Materiál: textilové
Styl: moderní
Sport: tenis
Edice: vans authentic, vans era